Co możemy dla Ciebie zrobić?

Nasz wspólny cel. Wspólnie osiągniemy poziom, na którym zaczniesz zarabiać dzięki swojej obecności w przestrzeni internetowej. Jesteśmy wsparciem dla Twoich wszystkich działań w sieci a także poza nią, budując trwałe relacje z Twoimi fanami. Pomagamy Ci na każdym etapie tworzenia Twojego kanału. W sieci jest wiele możliwości dotarcia do fanów i reklamodawców, my możemy je wszystkie wykorzystać odpowiednio selekcjonując te najbardziej wartościowe dla Ciebie. Dzięki dobrej strategii i skutecznej realizacji zwiększymy Twoje zasięgi oraz popularność.

Jak to robimy?

Planujemy – prowadzimy rozmowy i wyznaczamy cele naszych wspólnych działań.

Dobieramy narzędzia – zapewniamy wsparcie technologiczne, merytoryczne oraz szkoleniowe. Wybieramy sposoby dotarcia do Twoich potencjalnych i aktualnych fanów oraz reklamodawców poprzez Social Media. Pomagamy nawiązać relacje z markami oraz firmami, z którymi podejmiesz współpracę na zasadach Influencer Marketingu.

Realizujemy plan – tworzymy treści oraz prowadzimy bezpośrednie działania z wykorzystaniem dostępnych narzędzi i możliwości w wybranych miejscach w sieci. Pomagamy Ci szlifować Twój warsztat, dbamy o Twój wizerunek oraz promujemy wszystkie Twoje działania.

Raportujemy – analizujemy i raportujemy wyniki prowadzonych działań.

Kontynuujemy współpracę – jesteśmy pewni, że nasz zespół pomoże Tobie zaistnieć lub zwiększyć widoczność i popularność.

Co Ty z tego będziesz miał?

Wzrośnie liczba Twoich fanów, followersów, subskrybentów w zależności od wykorzystywanego kanału Social Media. Zwiększy się zasięg dotarcia Twoich działań w sieci. Odniesiesz realne korzyści materialne budując swoją markę z naszą pomocą. Mamy dla Ciebie najlepsze stawki! Zdobędziesz popularność nie tylko w sieci, ale także poza nią.

Jeśli chcesz z nami współpracować, napisz do nas!

Miesięczny Ranking polskich YouTuberów 

Ranking polskich kont Instagramowych

Najlepiej zarabiający YouTuberzy w Polsce

Ranking najpopularnieszych profili Snapchat w Polsce

10 najpopularniejszych YouTuberów w Polsce